Úno
20
2011

Hadžá!

Jistě jste si nikdo nevšiml, že mé a Žužlindino nejoblíbenější slovo je HADŽÁ. No vlastně ho začala používat Žužlinda, když se rozhodla dělat bordel v liberecké bagetárně (jsou tam drahý, ale maj dobrou horkou čokoládu a ta drahá nejni). Objevila totiž, že dřívka, kterými se obvykle míchá čokoláda, se dají lámat. Ona není NINDŽÁ, ona je HADŽÁ začla lámat NINDŽÁ stylem a křičela u toho HADŽÁ. Dokonce objevila, že jich je tam kotel přístupných k odcizení. Tak vyslala mě, abych jich pobral co nejvíce a přinesl je. A začla HADŽÁ contest. Kdo jich UHADŽUJE (ne ugadžuje) více. Začla HADŽOVAT a na celou bagetárnu bylo slyšet HADŽÁ HADŽÁ HADŽÁ HADŽÁ HADŽÁ. Paní sedící asi pět metrů od nás se na mne JAKOBY podivně koukala a JAKOBY se mi snažila naznačit, že máme asi JAKOBY přestat. Tak jsem na ní JAKOBY vyplázl jazyk a pokračovali jsme v HADŽOVÁNÍ. A od té doby na sebe křičíme HADŽÁ. No říkáme to prakticky na vše. Je to skoro jako BUŘT.

Tím však příběh nekončí. Po HADŽOVÁNÍ a #$$ß jsem přišel domů a začal googlit. Teď se podržte. HADŽÁ EXISTUJE! Hadžá je prý jakási oblast v Jemenu a má tam být 27°C dle nejnovějších předovědí s Karlou Mráčkovou. Také existují jakýsi HADŽA PEOPLE žijící v Tanzánii okolo jezera Eyasi. Mají prý dlouhá přirození, poněvadž jsou příbuznými Pigmejů. Sdružují se ve skupinách v počtu 20-30 členů a jejich oblíbenou činností je mluvení jazykem HADŽÁ. HADŽA MEN si také rádi hrají s lukem a šípem a HADŽA WOMEN se zase rády oblékají do podivných hábitů a vychovávají HADŽA KIDS. A jelikož jsou to malí lidé, tak si myslí, že všichni normálně vzrostlí, kteří je navštíví, jsou obři. Jeden jejich hrdina Isanzu prý jednoho takového obra zkolil a je nyní národním kmenovým posvátným uctívaným bezkonkurenčním hustodémonsky krutopřísným mrdprďáckým hrdinou.

A na závěr? HADŽÁÁÁÁÁÁÁ

spoluautorem tohoto díla je Žužlica Jechič

About the Author: Ondřej Bejbl

Leave a comment

:D :) ^_^ :( :o 8) ;-( :lol: xD :wink: :evil: :p :whistle: :woot: :sleep: =] :sick: :straight: :ninja: :love: :kiss: :angel: :bandit: :alien:

Kontakt

ICQ: 196-818-867
e-mail: info@i-efg.cz
facebook: http://facebook.com/EFGcz