Kvě
7
2010

Liberecký revizor aneb rostoucí demence v Čechách

Revizoři, a především ti liberečtí, jsou kapitolou samou pro sebe. Když si totiž myslíte, že člověk už blbější bejt nemůže, spolehněte se na naše pány revizory. Vždy vymyslí nějakou lahůdku. Třeba ve středu. To jsem měl opravdu sto chutí pány revizory poslat do míst určených ke konání velké potřeby. Je normální, aby první skupina revizorů zkontrolovala cestující mezi zastávkami Košická a Fugnerova, na Fugnerově vystoupili, potkali další revizorskou skupinu, které řekli, že onen autobus je už zkontrolovanej, ale ona druhá skupina je natolik debilní, že do toho autobusu stejně nastoupěj a ty stejný lidi podruhý zkontorluou mezi zastávkama Fugnerova a Šaldovo náměstí? Poté se obě skupinky opět setkaly na Šalďáku a tam stály celý den, aby náhodou nemusely pracovat. Když už kontrolují, tak by měli samozřejmě kontrolovat pořádně a ne, aby jim půlka autobusu několikrát vystoupila. Včetně mě, protože fakt nemám čas čekat na to, až si mě všimnou. To, že tahaj policatjy se psy na žáky zakládních a středních škol, mi přijde jako skvělý marnění drahocenýho času státních úředníků, kteří by měli být na úplně jiných místech (například hlídat přechody, aby náhodou někdo nepřešel).

A pak je tu jeden případ sám pro sebe. Revizor tramvaják a DJ v jednom. A když se po tom tak poohlédnu, dělá libereckému dopravnímu podniku akorát ostudu. A víte proč? Onehdá sem jel tramvají z Lidových sadů. A kdo ji neřídí? Ano, náš krutoprďák. Samozřejmě ne sám a už tam měl naloženo kotel fakanů v rozmezí 10-12 let odvařených z toho, že mohou jet v tramvaji s jejich homosexuálním idolem bez mozku. Jak on se menuje Dalibor Landa, Dalibor Janda, Dalibor Panda? Já opravdu nevím. No a teď se vraťme zpět. Tito fakani z něj byli odvařeni natolik, že se jim naprosto vykumoval mozek a když u tramvaje viděli okýnko, tak si s nim hráli, jak kdyby ho viděli poprvý. Fakt zážitek za všechny prachy. Jooo, Dalibor Sranda, už to mám.

A výsledek tohoto všeho? Na mé narážky ohledně jejich inteligence nejsou již nějaký ten pátek schopni reagovat. Ale to nejdůležitější z nejdůležitějšího je fakt, že inteligence revizorů klesá. Nebude trvat dlouho, kdy spadne na nulu a přesune se do záporných hodnot. Navíc se stále divím, že si dopravní podnik nevybere osoby, které aspoň nevypadají jako banda bezdomovců či výstředních homosexuálů. Navíc jejich vystupování je opravdu obdivuhodně komické (to je však způsobeno tou jejich inteligencí). Asi jsou s jejich prací spokojeni. Bohužel.

About the Author: Ondřej Bejbl

Leave a comment

:D :) ^_^ :( :o 8) ;-( :lol: xD :wink: :evil: :p :whistle: :woot: :sleep: =] :sick: :straight: :ninja: :love: :kiss: :angel: :bandit: :alien:

Kontakt

ICQ: 196-818-867
e-mail: info@i-efg.cz
facebook: http://facebook.com/EFGcz