Říj
14
2010

Má studia 1 – Počítače

Stal jsem se vysokoškolským studentem a začal jsem chodit na půdu akademickou. Líbí se mi tu, je tu skvělá parta lidí a někteří profesoři jsou opravdu hodní milí a inteligentní. Za ty dva týdny, co sem docházím jsem zjitil, že to tak není u všech.

Je tu však jedna – vyvolená. Teda vyvolená … nazvěme ji třeba podle nějakého stromečku … například Jedlová. Tak tahle paní Jedlová nás učí rozumět počítačům. 100010101011010101 … je to v jednom bajtu? Nevim. A je to záporný? No na začátku je přeci jednička … takže teď prohodim nuly pfičtu jedničku a mám záporný číslo. Nebo to tak není? No asi takhle vypadá naše krásná přednáška z předmětu Počítače jedna. Po patnácti minutách první přednášky nikdo nechápal nebo se ani chápat nesnažil. No, co, má to prej srozumitelně v souboru Pšednášky (TO TAKY NE!).

Teď trochu odskočim a malinko Vám ji popíšu. Stoupl jsem si a má tak metr padesát (ne nikomu to nepřišlo ddivný, že si tu stoupuju). Obličej byl původně asi šišatý, ale pravděpodobně nárazem do zdi či cílenou ranou studenta se změnil v mexickou placku. Vlasy připomínají trochu časy upalování čarodejnic. Aspoň ty brejle má jakž takž hezký. Oblečení má dobrý … jen by muselo bejt na nějaké krásné mladé slečně. Jo a má kabinet v pátém patfe nad učebnou há íí štyži.

No a čtvrteční ranní vstávání na cvičení? Připadám si, jako by předemnou stála chodící příručka systému windows a jejich kacelářského balíku Nejedloffice (citováno z komentáře Honzy Červy na facebooku). Ví o tom snad úplně všechno a všechno naprosto živě popisuje. Tak tu napíšeme třeba m m m nebo ue ue ue (R R R) a nebo to taky nebude fungovat. Teď pracujeme v ekslu (3. osoba čísla jednotného, čas minulý = eksl). No o každé funkci (i o sšítání) by tu dokázala mluvit hodiny. Pořád se mačkaj nějaký klávesy.

A jaký názor na ní mají ostatní? Ukážu pár příspěvků na facebooku …

už ví, že chodit do hospody, když má druhej den od 7 není dobrý…

tak ne … je to chodící nápověda systému windows a jeho balíku Majkrosoft ofis :-D

má děsnou chuť začít mlátit hlavou do stolu….to je ale záživnej předmět v 7 ráno….vrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

týden má prej i nultej den :-D osmý den schází nááám :-D

Lá lá slíbil jsem si že už někoho nezabiju lá lá….. Možná to porušim

toť vše … časem přijde update

UPDATE: teď šla pro hadr, aby si utřela myš.

UDPATE 2: myš se pochcala :D (komentář k tomu: Danča se chtěla jít vysrat :-D)

About the Author: Ondřej Bejbl

Leave a comment

:D :) ^_^ :( :o 8) ;-( :lol: xD :wink: :evil: :p :whistle: :woot: :sleep: =] :sick: :straight: :ninja: :love: :kiss: :angel: :bandit: :alien:

Kontakt

ICQ: 196-818-867
e-mail: info@i-efg.cz
facebook: http://facebook.com/EFGcz