Čvn
19
2009

Najdu Tě?

Tento článek je podle mne naprosto zbytečný, ale proč to nezkusit – třeba se najde.

Jestli někdo, kdokoli, viděl, zná nebo má kontakt na tu dokonalou slečnu, tak ať mi napíše. Ptáte se jakou slečnu? Inu pokusím se ji popsat.

Tato tmavovláska nastoupila do autobusu číslo 12 na zastávce Šaldovo náměstí. Autobus přijel zhruba v 11:13 dne 19. června 2009 a jeho konečnou zastávkou byla Broumovská. Slečna nastoupila do autobusu zadními dveřmi a sedla si na první sedadlo vpravo vedle jistého mladíka v hnědé mikině s nepřítomným výrazem (ano to sem byl já).  Ne, že bych nějak šmíroval, ale detaily si pamatuji celkem barvitě. Jak již sem zmiňoval, je to tmavovláska okolo 18  a její obličej pokrývá spousta pih – takovejch těch líbivejch pih, který ze slečny udělaj ještě daleko větší krásku :). Byla oblečena v zeleném svetru naprosto stejné barvy jako je můj iPod. Na nohou (teda spíš jen na vrchu) byly snad extra krátké kalhoty v barvě šedé s károvaným vzorem. Jela nejspíše do zastváky Krejčího či dále.

Kdokoli by něco věděl, nechť mi napíše na e-mail, do komentářů či na ICQ 196-818-867. A kdyby si to četla rovnou Ty, tak se taky ozvi pokud Tě tuten text nezastrašil :)

About the Author: Ondřej Bejbl

Leave a comment

:D :) ^_^ :( :o 8) ;-( :lol: xD :wink: :evil: :p :whistle: :woot: :sleep: =] :sick: :straight: :ninja: :love: :kiss: :angel: :bandit: :alien:

Kontakt

ICQ: 196-818-867
e-mail: info@i-efg.cz
facebook: http://facebook.com/EFGcz