O autorovi

Autor pochází z Liberce. Navštěvuje již sedmým rokem Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci a stále si snaží zachovat relativně „normální“ vztah k všednímu životu. Jelikož však degenerativní proces je v pokročilejším stavu, než autor na školu nastoupil, jsou u něj znáti nějaké anomálie a nějaké úchylky.

Jeho každodenní život je obvykle stereotypní. Ráno vstane, de do školy, kde poslední dobou však jen spí nebo hraje karetní hry proti svým spolužákům či zápasí se svým iPodem. Ze školy se vrací vždy v obvyklou dobu. Doma zpravidla také nic nedělá – žřídkakdy kouká na televizi nebo čte.

Mezi jeho záliby patří počítače (to jest vše kolem nich), zajímá se také o jakési programování (autor uvádí, že se učí v Delphi a snaží se scriptovat v PHP). Čas od času také zhlédne nějaký líbivý film (obvykle takový, že na něj poté kouká ještě alespoň třikrát, aby ho vůbec byl schopen pochopit). Jeho zájem o muziku je dosti velký, proto s sebou vždy má alespoň jeden pár sluchátek a svůj milovaný iPod, který mu alespoň neslouží jen k zhlížení nemravných filmů.

V budoucnu by se chtěl věnovat oboru spojenému s informatikou. Jeho největším plánem je se dostal na Technickou univerzitu v Liberci, kde by rád studoval na katedře mechatroniky. V horším případě pude studovati informatiku na fakultu pedagogickou.

Mezi jeho největší úspěchy patří účast na mezinrodní studentské výstavě ESI 2007, kde se svým projektem o Ještědu získal mnoho pozitivních zkušeností a chuť do života…

Kontakt

ICQ: 196-818-867
e-mail: info@i-efg.cz
facebook: http://facebook.com/EFGcz