Kvě
2
2012

Proplouvám tlakovou níž

Proplouvám tlakovou níží. Jsem teď někde mezi rozhodnutím srdce a zdravého rozumu. Chci si za každou cenu udělat čistou hlavu, bohužel hlava aktuálně začala poslouchat srdce a já mám zatemněnou mysl. Chci jít dál, to určitě, já nejsem človek, kterej věci vzdává. Já ale chci vědět víc. Chci vidět do budoucnosti a chci mít jasno. Bohužel to nejde a samozvaná přítomnost mi také v rozhodnutí nepřispívá.

Nejraději bych si pro rozhodnutí vzal deku a pozoroval celou noc hvězdy. Hvězdy, ty uklidňující malá světýlka kdesi v dáli na obloze. A jen přemýšlel. Snad jsou nad námi nějaké civilizace bez problémů, strastí, zášti, urážek a nenávisti. (pozn. autora – nemyslím tím žádného Aštara Šerana).

Snad jen jednou vědět, pro co se rozhodnout a nebát se to rozhodnutí udělat. Věřím, že se v průběhu dní přemůžu a rozhodnu se správně. Chci mít jenom jistotu, že bude všechno v pořádku. Protože když ne, budu vědět, že jsem několik (a ne málo) věcí udělal špatně a teď je mi to líto. A všechny ty věci pocházely ode mě, ne od nikoho jiného.

Lépe to slovy nepopíšu:

 

About the Author: Ondřej Bejbl

Leave a comment

:D :) ^_^ :( :o 8) ;-( :lol: xD :wink: :evil: :p :whistle: :woot: :sleep: =] :sick: :straight: :ninja: :love: :kiss: :angel: :bandit: :alien:

Kontakt

ICQ: 196-818-867
e-mail: info@i-efg.cz
facebook: http://facebook.com/EFGcz