Kvě
6
2009

Sociální gumy 2

Krásný den a dobrou chuť pokud zrovna jíte. Jak již víte z předchozícho dílu, pojednával sem o dvou případech sociálních gum, nyní se čas opět trochu posunul a jejich vývoj se opět trochu posunul.

Jak to všechno dopadlo

Abych zanechal anonymitu skutečných postav (ano opravdu jsou skutečné), budu opět uvádět jejich skrytá jména. Jistě si vzpomínáte na případ první. Mezi Ondrou a Zuzkou nemohla nějak přeskočit ta správná jiskra a Ondra ve svém rozhodnutí naprosto tápal. Druhý Ondra s druhou Zuzkou (dále jen Ondra2 a Zuzka2) si z něj dělali jen legraci. Ondra však své okolí překvapil a ze sociální gumy se vyklubal nelítostný tvrďák. De si jednou tak Ondra2 venčit psa a koho nevidí. Ondra si to někam razí. Šel na přehradu za svou milovanou. Od této chvíle tento případ končí a Ondra se stal jedním z mála normláních.

Však příběh bohužel nekončí. Ondra2 ho opět potkal (tuším, že před dvaceti minutami – tj. 6. 5. 2009 ve 14:45). Ondra byl se svou milovanou kdesi a dokonce provozovali i Woohoo (inspiruje se pojmem ze hry The Sims, kde se woohooem myslí sex). „Je strašná to sranda“ řekl a předváděl u toho formaci kytaristy dělajícího dřepy. „Ach Ty gumo tvrzená“ pomylslel si Ondra2. A pro tuto situaci použil správného termínu.

Ondra2 však dopadl naprosto opačně. Se svou vysněnou se přestal prakticky stýkat a hodil vše za hlavu. Guma jedna rozdrobená. On se ale jednou vzpamatuje a konečně někoho objeví.

About the Author: Ondřej Bejbl

Leave a comment

:D :) ^_^ :( :o 8) ;-( :lol: xD :wink: :evil: :p :whistle: :woot: :sleep: =] :sick: :straight: :ninja: :love: :kiss: :angel: :bandit: :alien:

Kontakt

ICQ: 196-818-867
e-mail: info@i-efg.cz
facebook: http://facebook.com/EFGcz