Bře
16
2009

Změna je život!

Tak a je to tady. Konečně jsem se dopracoval k tomu vyhrabat se z té šedi tuctových stránek na pochybných serverech typu „webzdarma“. A rozjíždim to ve velkym. Chtěl bych z rohoto portálu udělat něco nebvyklýho – něco, co tu ještě nebylo. Teď si určitě myslíte, že krmim, ale opravdu plánuju udělat aspoň něco, kde se zapojí i návštěvníci. A teď ty změny:

1) Reakce na články mnou napsané

Od nynějška se to tu bude zaplňovat články z různých odvětví, budou více či méně zábavné, některé návodné a spousta naprosto zbytečná. Uživatelé však budou moci na články nebo na celé stránky reagavat dvěma způsoby.

a) napíší do listárny

Toto bude pro mě novinka a doufám, že bude podle mých představ také fungovat. Každý návštěvník bude moci napsat svou kritiku do listárny. Bude to zhruba něco toho typu jako vídáte na zadních stranách časopisů. Na e-mailovou adresu, která bude v brzké době uveřejněna napíše návštvěník, dá se říci, dopis. Ten bude napsán jako článek a na jeho konci bude reakce mé maličkosti. Na tento článek bude možnost opětovné reakce, nyní však již podobou komentářů.

b) budou komentovat

Na konci většiny příspěvků bude možnost komentovat jak již mnou napsané články, tak reakce uživatelů z listárny. Nebojte se zapojit i kritiku – té není nikdy dost a vždy je dobré slyšet náměty na zlepšení.

2) Zintenzivnění mé tvorby

Jako správný pisatel zde nyní budu zveřejňovat články častěji a doufám, že se stále stoupající kvalitou. Budou zde přibývat jak návody pro úplné začátečníky v ovládání základních programů, bez kterých se v této době již neobejdete, nebo naopak zde budou přidávány další básničky, moje názory na svět a možná i pár drbů a klepů ze starých dob.

3) Mluvíme česky, česky, česky

Nyní se zde nachází takový webový pahýl. Něco je psáno česky a něco je psáno jakousi hatlamatilkou, kterou většina lidí nazývá angličtina. Vzhled totiž není zcela mojí prací. Většina údajů a parametrů byla upravena, však některé zůstaly tak, jak jsou (to je jen stará programátorská vychytralost – proč dělat něco znova, když už to někde je). Proto zatím omluvte částečný překlad. O toto bude v brzké době postaráno.

4) Maturita je za rohem

Souběžně se svým webem chci také na subdoméně spustit systém pro všechny maturanty, abiturenty a ostatní, kteří budou chtít pomoci studentům připravujícím se na maturitu. Za pomoci několika redaktorů a společné e-mailové adresy se uživatelé a návštěvníci budou moci dozvědět informace o nové státní maturitě, užitečné informace ke studiím a spoustu dalších témat.

Myslím, že svůj prostor na nápady jsem prozatím vyčerpal, však přijde spousta dalších změn a budou stát za to. Pokud jste článek dočetli až sem, tak máte můj obdiv a díky.

Related Posts

About the Author: Ondřej Bejbl

1 Comment + Add Comment

  • Blééé.

Leave a comment

:D :) ^_^ :( :o 8) ;-( :lol: xD :wink: :evil: :p :whistle: :woot: :sleep: =] :sick: :straight: :ninja: :love: :kiss: :angel: :bandit: :alien:

Kontakt

ICQ: 196-818-867
e-mail: info@i-efg.cz
facebook: http://facebook.com/EFGcz